Find another competition
New Zealand Secondary Schools' Track and Field and Road Race 2011
(select another)
Find Athletes
Find Teams
Find Events
Snr Boys Boys 6000 m Road Race
Results
Athletes (99)
Name
Team
Michael Ogle
Otago Boys High School
Yared Kebede
St Patrick's College (Kilbirnie)
Matthew Ford
St Patrick's College (Kilbirnie)
Aaron Stevens
Shirley Boys High School
Chris Poole
Sacred Heart College (Auckland)
William Law
Sacred Heart College (Auckland)
Joseph Collins
Sacred Heart College (Auckland)
Ryan Batin
Rudolf Steiner School
Ben Musson
Papanui High School
Liam Woolford
Palmerston North Boys High School
Sam Regan
Palmerston North Boys High School
Aidan Grant
Palmerston North Boys High School
Regan Dewar
Palmerston North Boys High School
Aaron Lynch
St Patrick's College (Kilbirnie)
Roshit Bothra
Newlands College
Brody Schultz
New Plymouth Boys High School
Liam Jansen
New Plymouth Boys High School
Max Hardie Boys
New Plymouth Boys High School
Ed Palmer
Nelson College
Allister Meffan
Nelson College
Mike Lowe
Nelson College
Thomas Andersen
Nayland College
Jake Tully
Napier Boys High School
Herewini Taurima
Napier Boys High School
Toa Elphick-Iaveta
Napier Boys High School
Lyndon Roberts
Wanganui Collegiate
Marcus Cutbush
Central Hawkes Bay College
Cameron Tier
Westlake Boys High School
MJ Riekert
Westlake Boys High School
Rasmus Bengtsson
Westlake Boys High School
Jono Wood
Wellington College
Luke Pollock
Wellington College
Nick Lucie-Smith
Wellington College
Andrew Hall
Wellington College
Tim Dawbin
Wellington College
Nicolous La Roche
Wanganui High School
Sam Hopper
Wanganui High School
Jamie Wells
Wanganui Collegiate
Callum Allen
Napier Boys High School
Taylor Quirk
Wanganui Collegiate
David Mellsop
Wanganui Collegiate
Francis McKeefry
Wanganui Collegiate
George Goodwin
Wanganui Collegiate
Antoine Bonnet
Wanganui Collegiate
Ryan McAlister
Tawa College
Alex Stewart
St Peter's School
William Arbuckle
St Peter's College (Auckland)
Jack Tatton
St Pauls Collegiate (Hamilton)
Shaun Smith
St Patrick's College (Silversteam)
Conor Meredith
St Patrick's College (Kilbirnie)
Joshua Lloyd
Auckland Grammar School
Mark Hastie
Burnside High School
Teklay Zinaw
Avondale College
Henry Wu
Auckland Grammar School
Finn Wilson
Auckland Grammar School
Henry Watt
Auckland Grammar School
Kehyan Walia-Patel
Auckland Grammar School
James Valentine
Auckland Grammar School
Andrew Smith
Auckland Grammar School
Thomas Riley
Auckland Grammar School
Nicholas Orr
Auckland Grammar School
Asha Meltzer
Auckland Grammar School
Kirk Madgewick
Auckland Grammar School
Matthew Dryden
Catholic Cathedral College
Hamish Fox
Auckland Grammar School
Kyle Esterhuizen
Auckland Grammar School
Chris Dunn
Auckland Grammar School
William Cosgriff
Auckland Grammar School
Oscar Clark
Auckland Grammar School
Jean Cheffery
Auckland Grammar School
Fletcher Boswell
Auckland Grammar School
Chris Boswell
Auckland Grammar School
Chris Bell
Auckland Grammar School
William Allan
Auckland Grammar School
George McDonald
Ashburton College
Stuart Hood
Heretaunga College
Thomas Holmes
Mt Hutt College
Matthew Battley
Mt Albert Grammar
Nicholas Bailey
Mt Albert Grammar
Simon Stallard
Lindisfarne College
Michael Perree
Kristin School
Anthony Trainor
Kings High School
Sam Bremer
Kavanagh College
Joe Beamish
John McGlashan College
Fraser McIntosh
Hutt Valley High School
Chris McIlroy
Hutt Valley High School
Josh Dunstan-Brown
Hutt Valley High School
Alexander Hooft Van Huysduynen
Aotea College
James Cruickshank
Havelock North High School
Theunis Pieters
Hamilton Boys High School
Bevin Liang
Glendowie College
Jarryn Wells
Christchurch Boys High School
Tim Wareing
Christchurch Boys High School
Robbie Morrison
Christchurch Boys High School
Matt Johnston
Christchurch Boys High School
Ollie Hunt
Christchurch Boys High School
Callum Davidson
Christchurch Boys High School
Jack Brownie
Christchurch Boys High School
Alex Gregory
Christ's College